Apartamentowiec “ZIOŁOWA” usytuowany jest w zacisznym miejscu, na działce ponad 0,6 ha, w sąsiedztwie Kanału Augustowskiego oraz jeziora Sajno, w odległości od centrum miasta ok. 2 km.

Nowoczesna architektura, perfekcyjnie zrównoważona bryła, połączenie jasnej elewacji z drewnianymi elementami wykończenia balkonów oraz klatek schodowych powoduje, iż nieruchomość będzie ekskluzywna i niepowtarzalna.

Kształt budynku zbliżony do litery “c” nie zdradza przestronnego dziedzińca z placem zabaw oraz miejscami do odpoczynku. Do klatek schodowych prowadzą od strony dziedzińca szerokie dojścia z kostki betonowej.

Bryła budynku zwieńczona jest prostym dwuspadowym dachem w neutralnym, jasnobrązowym kolorze, który koreluje z jasną elewacją. Dodatkowo od 2/3 wysokości budynku wprowadzone zostało drewno jako pokrycie elewacji, które wraz z drewnianymi wspornikami podpierającymi dach tworzą bryłę nowoczesną a jednocześnie głęboko osadzoną w regionalnej architekturze Suwalszczyzny. Całość tworzy wrażenie kameralnego budynku, przytulnego dla mieszkańców i harmonizującego z otoczeniem.

 Lokalizacja oraz architektura apartamentowca podnosi prestiż i uwalnia przyszłych właścicieli od wszelkich problemów związanych z mieszkaniem na ogromnych osiedlach.

Korzystnie na warunki mieszkaniowe wpłynie również duża ilość zieleni planowanej wokół budynku.

 

Termin realizacji:  klucze do odbioru

copyright (c) developmentnord.pl
 
Projekt i wykonanie: